PAT0805E2000BST1
Numer produktu DigiKey
764-1195-2-ND - Taśma i szpula (TR)
764-1195-1-ND - Taśma cięta (CT)
764-1195-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PAT0805E2000BST1
Opis
RES SMD 200 OHM 0.1% 1/5W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200 Ohms ±0,1% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PAT0805E2000BST1 Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,080" x 0,050" (2,03mm x 1,27mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,018" (0,46mm)