PAT0805E1210BST1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Dale Thin Film
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale Thin Film
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
Bezpośrednie
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
121 Ohms ±0,1% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PAT0805E1210BST1
Numer produktu DigiKey
PAT0805E1210BST1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
PAT0805E1210BST1
Opis
RES SMD 121 OHM 0.1% 1/5W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
PAT0805E1210BST1 Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,080" x 0,050" (2,03mm x 1,27mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,018" (0,46mm)