MPMT1002AT1
Numer produktu DigiKey
MPMT-5K/5KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MPMT-5K/5KCT-ND - Taśma cięta (CT)
MPMT-5K/5KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MPMT1002AT1
Opis
RES NETWORK 2 RES 5K, 5K OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5k, 5k Ohm ±0,1% 100mW Moc na element Dzielnik napięcia 2 Układy i sieci rezystorowe ±25ppm/°C TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MPMT1002AT1 Modele
Kategoria
Liczba wtyków
3
Producent
Vishay Dale Thin Film
Moc na element
100mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Zastosowania
Dzielnik napięcia (dobrany TCR)
Typ obwodu
Dzielnik napięcia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja (omy)
5k, 5k
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tolerancja
±0,1%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23
Liczba rezystorów
2
Rozmiar / wymiar
0,113" x 0,051" (2,86mm x 1,30mm) (dł. x szer.)
Stosunek dopasowania rezystorów
±0,05%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,044" (1,12mm)
Dryft stosunku rezystorów
±2ppm/°C