125LD33-R
Numer produktu DigiKey
125LD33-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
125LD33-R
Opis
CAP CER 3300PF 400VAC Y5V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3300 pF ±20% 400V~ Kondensatory ceramiczne Y5V (F) Promieniowe, tarcza
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
125LD33-R Modele
Temperatura robocza
-30°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y4
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,366" (9,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,252" (6,40mm)