WYO222MCMDRYKR jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
2200 pF ±20% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
WYO222MCMDRYKR
Numer produktu DigiKey
WYO222MCMDRYKR-ND
Producent
Numer produktu producenta
WYO222MCMDRYKR
Opis
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
WYO222MCMDRYKR Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y2
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)