WKO152MCPCH0KR jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
1500 pF ±20% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
WKO152MCPCH0KR
Numer produktu DigiKey
WKO152MCPCH0KR-ND
Producent
Numer produktu producenta
WKO152MCPCH0KR
Opis
CAP CER 1500PF 440VAC Y5U RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
WKO152MCPCH0KR Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y2
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,472" (12,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,591" (15,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)