VY2470K29U2JS63V7
Numer produktu DigiKey
BC2346-ND
Producent
Numer produktu producenta
VY2470K29U2JS63V7
Opis
CAP CER 47PF 440VAC U2J RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 pF ±10% 440V~ Kondensatory ceramiczne U2J Promieniowe, tarcza
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VY2470K29U2JS63V7 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y2
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,453" (11,50mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)