VDRS07H300BSE
Numer produktu DigiKey
BC1415-ND
Producent
Numer produktu producenta
VDRS07H300BSE
Opis
VARISTOR 470V 1.2KA DISC 9MM
Szczegółowy opis
470 V 1.2 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 9mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
517 V
Prąd - udarowy
1.2 kA
Seria
Energia
40J
Pojemność przy częstotliwości
130 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
385 V
Napięcie warystora (min.)
423 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 9mm
Napięcie warystora (typ.)
470 V