VDRH10G014BSE
Numer produktu DigiKey
VDRH10G014BSE-ND
Producent
Numer produktu producenta
VDRH10G014BSE
Opis
VARISTOR 22V 1KA DISC 12MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 V 1 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 12mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
24.2 V
Producent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prąd - udarowy
1 kA
Seria
Energia
3,2J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
6000 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
14 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Maksymalne napięcie stałe
18 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
19.8 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 12mm
Napięcie warystora (typ.)
22 V