S681M53Z5UU83L0R
Numer produktu DigiKey
1294PH-ND
Producent
Numer produktu producenta
S681M53Z5UU83L0R
Opis
CAP CER 680PF 6KV Z5U RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 pF ±20% 6000V (6kV) Kondensatory ceramiczne Z5U Promieniowe, tarcza
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
S681M53Z5UU83L0R Modele
Temperatura robocza
-30°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,531" (13,50mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,650" (16,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)