PTCEL17R501TTE
Numer produktu DigiKey
56-PTCEL17R501TTETR-ND - Taśma i szpula (TR)
56-PTCEL17R501TTECT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
PTCEL17R501TTE
Opis
ICL 500 OHM 30% 17MM
Szczegółowy opis
Ograniczniki prądu rozruchowego 500 Ohms ±30% 0,670" (17,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PTCEL17R501TTE Modele
Tolerancja
±30%
Średnica
0,670" (17,00mm)
Seria
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
AEC-Q200
R przy 25°C
500 Ohms