PTCEL17R121NBE
Numer produktu DigiKey
56-PTCEL17R121NBE-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTCEL17R121NBE
Opis
ICL 120 OHM 30% 17MM
Szczegółowy opis
Ograniczniki prądu rozruchowego 120 Ohms ±30% 0,670" (17,00mm)
Modele EDA/CAD
PTCEL17R121NBE Modele
Tolerancja
±30%
Średnica
0,670" (17,00mm)
Seria
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Opakowanie
Taca
AEC-Q200
R przy 25°C
120 Ohms