PTCEL13R600LTE
Numer produktu DigiKey
56-PTCEL13R600LTETR-ND - Taśma i szpula (TR)
56-PTCEL13R600LTECT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
PTCEL13R600LTE
Opis
ICL 60 OHM 30% 13.5MM
Szczegółowy opis
Ograniczniki prądu rozruchowego 60 Ohms ±30% 0,531" (13,50mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PTCEL13R600LTE Modele
Tolerancja
±30%
Średnica
0,531" (13,50mm)
Seria
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
AEC-Q200
R przy 25°C
60 Ohms