PTCEL13R501RBE
Numer produktu DigiKey
56-PTCEL13R501RBE-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTCEL13R501RBE
Opis
ICL 500 OHM 30% 13.5MM
Szczegółowy opis
Ograniczniki prądu rozruchowego 500 Ohms ±30% 0,531" (13,50mm)
Modele EDA/CAD
PTCEL13R501RBE Modele
Tolerancja
±30%
Średnica
0,531" (13,50mm)
Seria
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Opakowanie
Taca
AEC-Q200
R przy 25°C
500 Ohms