PTCEL13R121MTE
Numer produktu DigiKey
56-PTCEL13R121MTETR-ND - Taśma i szpula (TR)
56-PTCEL13R121MTECT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
PTCEL13R121MTE
Opis
ICL 120 OHM 30% 13.5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ograniczniki prądu rozruchowego 120 Ohms ±30% 0,531" (13,50mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PTCEL13R121MTE Modele
Tolerancja
±30%
Producent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Średnica
0,531" (13,50mm)
Seria
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
R przy 25°C
120 Ohms