PTCEL13R102STE | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | PTCEL13R102STE |
Opis | ICL 1 KOHM 30% 13.5MM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Ograniczniki prądu rozruchowego 1 kOhms ±30% 0,531" (13,50mm) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Tolerancja ±30% |
Producent Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Średnica 0,531" (13,50mm) |
Seria | Rozstaw odprowadzeń 0,197" (5,00mm) |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Klasa Motoryzacja |
Status części Aktywny | Kwalifikacja AEC-Q200 |
R przy 25°C 1 kOhms | Agencja zatwierdzająca cURus |