PTCCL05H150HBE
Numer produktu DigiKey
56-PTCCL05H150HBE-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTCCL05H150HBE
Opis
PTC RESET FUSE 265V 15MA RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ceramika Bezpieczniki resetowalne PTC 265V 15 mA Ih Otwór przelotowy Promieniowe, tarcza
Kategoria
Rezystancja - 25°C (typ.)
1.9 kOhms
Producent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,217" (5,00mm x 5,50mm) (śr. x gr.)
Typ
Ceramika
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,394" (10,00mm)
Napięcie - maks.
265V
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
15 mA
Agencja zatwierdzająca
UR
Prąd - wyzwalania (It)
23 mA
Bazowy numer produktu
Prąd - maks.
110 mA