PR02000204302JR500
Numer produktu DigiKey
56-PR02000204302JR500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
56-PR02000204302JR500CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
PR02000204302JR500
Opis
RES 43K OHM 5% 2W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
43 kOhms ±5% 2W Rezystory przewlekane Osiowa Motoryzacyjne AEC-Q200, powłoka ogniotrwała, topikowe, zabezpieczające Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PR02000204302JR500 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Motoryzacyjne AEC-Q200, powłoka ogniotrwała, topikowe, zabezpieczające
Seria
Współczynnik temperaturowy
±250ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 200°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,154" x 0,394" (3,90mm x 10,00mm) (śr. x dł.)