NTCLE305E4502SB
Numer produktu DigiKey
BC2714-ND
Producent
Numer produktu producenta
NTCLE305E4502SB
Opis
THERMISTOR NTC 5KOHM 3984K BEAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
termistory NTC 5k Wypustka
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NTCLE305E4502SB Modele
Kategoria
B25/85
3984K
Producent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Moc - maks.
50 mW
Status części
Aktywny
Długość - przewodu odprowadzenia
1,22" (31,00mm)
Rezystancja w omach przy 25°C
5k
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Tolerancja rezystancji
±2,2%
Obudowa / skrzynia
Wypustka
Wartość tolerancji B
±0,5%