NTCLE203E3302SB0
Numer produktu DigiKey
BC2730-ND
Producent
Numer produktu producenta
NTCLE203E3302SB0
Opis
THERMISTOR NTC 3KOHM 3984K BEAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
termistory NTC 3k Wypustka
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NTCLE203E3302SB0 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Producent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Moc - maks.
100 mW
Opakowanie
Zbiorcze
Długość - przewodu odprowadzenia
1,61" (41,00mm)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja w omach przy 25°C
3k
Klasa
Motoryzacja
Tolerancja rezystancji
±2,2%
Kwalifikacja
AEC-Q200
Wartość tolerancji B
±0,5%