NTCLE100E3103GT1
Numer produktu DigiKey
56-NTCLE100E3103GT1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
56-NTCLE100E3103GT1CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
NTCLE100E3103GT1
Opis
THERMISTOR NTC 31OHM 3528K BEAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
termistory NTC 10k Wypustka
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NTCLE100E3103GT1 Modele
Kategoria
B25/85
3528K
Producent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Moc - maks.
500 mW
Status części
Aktywny
Długość - przewodu odprowadzenia
0,59" (15,00mm)
Rezystancja w omach przy 25°C
10k
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Tolerancja rezystancji
±2%
Obudowa / skrzynia
Wypustka
Wartość tolerancji B
±0,5%