NTCLE100E3102HB0
Numer produktu DigiKey
BC2394-ND
Producent
Numer produktu producenta
NTCLE100E3102HB0
Opis
THERMISTOR NTC 1KOHM 3528K BEAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
termistory NTC 1k Wypustka
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NTCLE100E3102HB0 Modele
Kategoria
B25/85
3528K
Producent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Moc - maks.
500 mW
Status części
Aktywny
Długość - przewodu odprowadzenia
0,59" (15,00mm)
Rezystancja w omach przy 25°C
1k
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Tolerancja rezystancji
±3%
Obudowa / skrzynia
Wypustka
Wartość tolerancji B
±0,5%