MKT1820522254 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 1 433
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
2.2 µF Kondensatory warstwowe 160V 250V Poliester, metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MKT1820522254
Numer produktu DigiKey
MKT1820522254-ND
Producent
Numer produktu producenta
MKT1820522254
Opis
CAP FILM 2.2UF 5% 250VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,413" (26,50mm x 10,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,728" (18,50mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
160V
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V