MKT1817233255 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
Cornell Dubilier Knowles
Cornell Dubilier Knowles
3300 pF Kondensatory warstwowe 160V 250V Poliester, metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MKT1817233255
Numer produktu DigiKey
MKT1817233255-ND
Producent
Numer produktu producenta
MKT1817233255
Opis
CAP FILM 3300PF 10% 250VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,098" (7,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
160V
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V