MBB0207CC1783FC100 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay Dale
Vishay Dale
W magazynie: 116
178 kOhms ±1% 0,6W Rezystory przewlekane Osiowa Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MBB0207CC1783FC100
Numer produktu DigiKey
MBB0207CC1783FC100-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
MBB0207CC1783FC100
Opis
RES 178K OHM 0.6W 1% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Skład
Seria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,256" (2,50mm x 6,50mm) (śr. x dł.)