MBA02040C2003FCT00
Numer produktu DigiKey
BC3256CT-ND - Taśma cięta (CT)
BC3256TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
MBA02040C2003FCT00
Opis
RES 200K OHM 0.4W 1% AXIAL
Szczegółowy opis
200 kOhms ±1% 0,4W Rezystory przewlekane Osiowa Motoryzacja AEC-Q200 Warstewka metalu
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,142" (1,60mm x 3,60mm) (śr. x dł.)