MBA02040C2001FCT00
Numer produktu DigiKey
BC3254CT-ND - Taśma cięta (CT)
BC3254TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
MBA02040C2001FCT00
Opis
RES 2K OHM 0.4W 1% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 kOhms ±1% 0,4W Rezystory przewlekane Osiowa Motoryzacja AEC-Q200 Warstewka metalu
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Seria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,142" (1,60mm x 3,60mm) (śr. x dł.)