MAL250055472E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
4700 µF 350 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zaciski główkowe 25mOhm przy 100Hz 5000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL250055472E3
Numer produktu DigiKey
56-MAL250055472E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL250055472E3
Opis
CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
11.6 A @ 100 Hz
Opakowanie
Skrzynka
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
17.4 A @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
17 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
1,122" (28,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 2,559" (65,00mm)
Napięcie - znamionowe
350 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
4,165" (105,80mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zaciski główkowe
Temperatura robocza
-40°C - 85°C