MAL225967331E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 208
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
TDK
W magazynie: 0
330 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 390mOhm przy 100Hz 3000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL225967331E3
Numer produktu DigiKey
56-MAL225967331E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL225967331E3
Opis
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.89 A @ 100 Hz
Opakowanie
Skrzynka
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.835 A @ 10 kHz
Impedancja
280 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,457" (37,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
390mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Temperatura robocza
-40°C - 105°C