MAL225966471E3 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Chemi-Con
W magazynie: 200
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 119
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
W magazynie: 0
W magazynie: 185
470 µF 400 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 320mOhm przy 100Hz 3000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL225966471E3
Numer produktu DigiKey
BC5035-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL225966471E3
Opis
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MAL225966471E3 Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.09 A @ 100 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.135 A @ 10 kHz
Impedancja
250 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Napięcie - znamionowe
400 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,457" (37,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
320mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Temperatura robocza
-40°C - 105°C