MAL225737331E3
Numer produktu DigiKey
56-MAL225737331E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL225737331E3
Opis
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 570mOhm przy 100Hz 5000h przy 85°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.92 A @ 100 Hz
Opakowanie
Skrzynka
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.688 A @ 10 kHz
Impedancja
470 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,181" (30,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,654" (42,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
570mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Temperatura robocza
-40°C - 85°C