MAL225055822E3
Numer produktu DigiKey
56-MAL225055822E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL225055822E3
Opis
CAP ALUM 8200UF 20% 16V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8200 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C
Kategoria
Parametry znamionowe
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.66 A @ 100 Hz
Opakowanie
Skrzynka
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.5 A @ 100 kHz
Impedancja
18 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,709" (18,00mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,673" (42,50mm)
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C