MAL219390103E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 23
Arkusz danych
390 µF 500 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 500mOhm przy 100Hz 6000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL219390103E3
Numer produktu DigiKey
4571PHBK-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL219390103E3
Opis
CAP ALUM 390UF 20% 500V SNAP TH
Szczegółowy opis
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.94 A @ 100 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.716 A @ 10 kHz
Impedancja
350 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Napięcie - znamionowe
500 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,850" (47,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
500mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
6000h przy 105°C
Temperatura robocza
-40°C - 105°C