MAL219367121E3
Numer produktu DigiKey
56-MAL219367121E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL219367121E3
Opis
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 630mOhm przy 100Hz 5000h przy 105°C
Kategoria
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.01 A @ 100 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.515 A @ 10 kHz
Impedancja
350 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,984" (25,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,260" (32,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
630mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Temperatura robocza
-40°C - 105°C