MAL219366391E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 221
390 µF 400 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 240mOhm przy 100Hz 5000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL219366391E3
Numer produktu DigiKey
56-MAL219366391E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL219366391E3
Opis
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP TH
Szczegółowy opis
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.02 A @ 100 Hz
Opakowanie
Skrzynka
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.03 A @ 10 kHz
Impedancja
150 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Napięcie - znamionowe
400 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,457" (37,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
240mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Temperatura robocza
-40°C - 105°C