MAL219359331E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 546
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 50
Arkusz danych
Rubycon
W magazynie: 0
Rubycon
W magazynie: 47
Chemi-Con
W magazynie: 347
Nichicon
W magazynie: 0
330 µF 500 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 430mOhm przy 100Hz 5000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL219359331E3
Numer produktu DigiKey
56-MAL219359331E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL219359331E3
Opis
CAP ALUM 330UF 20% 500V SNAP TH
Szczegółowy opis
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.06 A @ 100 Hz
Opakowanie
Skrzynka
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.09 A @ 10 kHz
Impedancja
320 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Napięcie - znamionowe
500 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,850" (47,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
430mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Temperatura robocza
-25°C - 105°C