MAL219357471E3
Numer produktu DigiKey
56-MAL219357471E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL219357471E3
Opis
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP TH
Szczegółowy opis
470 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 180mOhm przy 100Hz 5000h przy 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.53 A @ 100 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.795 A @ 10 kHz
Impedancja
110 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,047" (52,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
180mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Temperatura robocza
-40°C - 105°C