MAL215947151E3 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Chemi-Con
W magazynie: 0
Arkusz danych
150 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 1,2Ohm przy 100Hz 5000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL215947151E3
Numer produktu DigiKey
MAL215947151E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL215947151E3
Opis
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-25°C - 105°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
950 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Impedancja
705 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,984" (25,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,654" (42,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,2Ohm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C