MAL215816332E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Nichicon
W magazynie: 1 010
Arkusz danych
3300 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 130mOhm przy 100Hz 5000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL215816332E3
Numer produktu DigiKey
MAL215816332E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL215816332E3
Opis
CAP ALUM 3300UF 20% 25V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.27 A @ 100 Hz
Impedancja
105 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
130mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C