MAL215737101E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
100 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 2Ohm przy 100Hz 5000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL215737101E3
Numer produktu DigiKey
MAL215737101E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL215737101E3
Opis
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MAL215737101E3 Modele
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1 A @ 120 Hz
Impedancja
1.05 Ohms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,457" (37,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2Ohm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 85°C