MAL215635183E3
Numer produktu DigiKey
MAL215635183E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL215635183E3
Opis
CAP ALUM 18000UF 20% 16V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18000 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 53mOhm przy 100Hz 5000h przy 85°C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
4.12 A @ 100 Hz
Impedancja
33 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,181" (30,00mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,260" (32,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
53mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 85°C