MAL215619472E3
Numer produktu DigiKey
MAL215619472E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL215619472E3
Opis
CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 µF 100 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 90mOhm przy 100Hz 5000h przy 85°C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
4.04 A @ 100 Hz
Impedancja
86 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,181" (30,00mm)
Napięcie - znamionowe
100 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,047" (52,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
90mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 85°C