MAL215616472E3
Numer produktu DigiKey
MAL215616472E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL215616472E3
Opis
CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 100mOhm przy 100Hz 5000h przy 85°C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.37 A @ 100 Hz
Impedancja
90 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 85°C