MAL215612152E3
Numer produktu DigiKey
MAL215612152E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL215612152E3
Opis
CAP ALUM 1500UF 20% 80V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1500 µF 80 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 318mOhm przy 100Hz 5000h przy 85°C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.83 A @ 100 Hz
Impedancja
308 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
80 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,260" (32,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
318mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 85°C