MAL215060331E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
W magazynie: 0
Arkusz danych
TDK
W magazynie: 163
TDK
330 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 6000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL215060331E3
Numer produktu DigiKey
MAL215060331E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL215060331E3
Opis
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prod.
Parametry znamionowe
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
617.5 mA @ 100 Hz
Impedancja
66 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,689" (17,50mm)
Trwałość przy temperaturze
6000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C