MAL214860102E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Rubycon
Udoskonalony
Rubycon
Panasonic Industry
Chemi-Con
W magazynie: 417
Chemi-Con
W magazynie: 792
Nichicon
W magazynie: 783
W magazynie: 949
1000 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 3000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL214860102E3
Numer produktu DigiKey
MAL214860102E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL214860102E3
Opis
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
810 mA @ 100 Hz
Impedancja
100 mOhms
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C