MAL214856152E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Rubycon
Udoskonalony
Rubycon
Panasonic Industry
W magazynie: 320
Chemi-Con
Chemi-Con
W magazynie: 987
Nichicon
W magazynie: 532
W magazynie: 876
W magazynie: 900
W magazynie: 988
1500 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 3000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL214856152E3
Numer produktu DigiKey
MAL214856152E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL214856152E3
Opis
CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
850 mA @ 100 Hz
Impedancja
100 mOhms
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C