MAL214665222E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 12
Arkusz danych
2200 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 125°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL214665222E3
Numer produktu DigiKey
MAL214665222E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL214665222E3
Opis
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prod.
Parametry znamionowe
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.4 A @ 100 Hz
Impedancja
33 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 125°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 125°C