MAL214660471E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 1 684
W magazynie: 8 142
Arkusz danych
TDK
TDK
470 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 3000h przy 125°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL214660471E3
Numer produktu DigiKey
MAL214660471E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL214660471E3
Opis
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prod.
Parametry znamionowe
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
812.5 mA @ 100 Hz
Impedancja
60 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 125°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 125°C