MAL214636681E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
TDK
TDK
680 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 3000h przy 125°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL214636681E3
Numer produktu DigiKey
MAL214636681E3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
MAL214636681E3
Opis
CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prod.
Parametry znamionowe
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.25 A @ 100 kHz
Impedancja
60 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 125°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 125°C